Η ουρά στον κόμβο Κουρτέση ήταν σήμερα το πρωί… απίστευτη! Το αδιαχώρητο στην κυριολεξία στο φανάρι εισόδου με κατεύθυνση τηνμικρή περιμετρική. Ο σχεδιασμός του κόμβου έχει γίνει με τέτοιο τρόπο ώστε η Κανακάρη να είναι έξοδος. Επειδή όμως η αντιδρόμηση… έχει μείνει στα χαρτιά, στην περιοχή επικρατεί το αδιαχώρητο!
Αγανάκτησαν οι οδηγοί στον κόμβο Κουρτέση! Ακινητοποιημένα στο φανάρι τα οχήματα
Facebook
Twitter
- ΠΟΛΙΤΕΙΑ
- ΠΑΤΡΑ - Δ. ΕΛΛΑΔΑ
![](https://politeianews.gr/wp-content/uploads/2021/10/245055764_955208888398989_1767048788638057021_n.jpg)
Μοιραστείτε το άρθρο :