Ο Νίκος Οικονομόπουλος, η απόλυτη φωνή, ετοιμάζει ένα εντυπωσιακό υπερθέαμα ήχου και εικόνας στην καλοκαιρινή του περιοδεία.Μετά την τεράστια επιτυχία, «Έκπτωτος Άγγελος» και τα ασταμάτητα sold out στην περιοδεία του σε Αμερική, Ευρώπη και Αυστραλία, μετά από μια ανεπανάληπτη χειμερινή σεζόν ξεκινά την καλοκαιρινή του περιοδεία. Στην Πάτρα θα εμφανιστεί την Τετάρτη 26 Ιουνίου κι ώρα 21:30 στο γήπεδο της Παναχαϊκής.
Ανυπομονεί ο Νίκος Οικονομόπουλος
Facebook
Twitter
- ΠΟΛΙΤΕΙΑ
- LIFESTYLE
Μοιραστείτε το άρθρο :