Η Ευρωβουλευτής της Νέας Δημοκρατίας Ελίζα Βόζεμπεργκ συμμετείχε στην εκδήλωση διαλόγου που διοργάνωσε η Διοικούσα Επιτροπή Εκλογικής Περιφέρειας Αχαΐας της Νέας Δημοκρατίας στο ξενοδοχείο «MY WAY», στην Πάτρα.
Με δυο θητείες, έως τώρα, στην Ευρωβουλή, η Ελίζα Βόζεμπεργκ θα διεκδικήσει εκ νέου την ψήφο των πολιτών στις εκλογές της 9ης Ιουνίου. Στην εκδήλωση μίλησε για τα συμπεράσματα του 15ου επετειακού συνεδρίου της Ν.Δ. αλλά και για τις επικείμενες εκλογές οι οποίες κρίνονται ως καθοριστικές για την επόμενη μέρα στην Ευρώπη. Ακολούθησε συζήτηση με συντονιστή τον Πρόεδρο της Δ.Ε.Ε.Π. Ν.Δ. Αχαΐας Αντώνη Κουνάβη.
![ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ: Στην Πάτρα η Ελίζα Βόζεμπεργκ 436393028 829888955623360 3325318596520218638 n](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/04/436393028_829888955623360_3325318596520218638_n.jpg)
![ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ: Στην Πάτρα η Ελίζα Βόζεμπεργκ 421354371 829888815623374 7978834534473456982 n](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/04/421354371_829888815623374_7978834534473456982_n.jpg)
![ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ: Στην Πάτρα η Ελίζα Βόζεμπεργκ 424867912 829888692290053 4104047134516508827 n](https://flamis.gr/wp-content/uploads/2024/04/424867912_829888692290053_4104047134516508827_n.jpg)