ΠΑΤΡΑ - Δ. ΕΛΛΑΔΑ

Εκλογές για Υπηρεσιακό Συμβούλιο στο Νοσοκοκείο του «Αγ.Ανδρέα»

patra giatroi agios andreas pano
Όπως ανακοινώνει το Σωματείο Εργαζομένων στον «Άγιο Ανδρέα» ο «Ιπποκράτης» αύριο Πέμπτη (3/6) και συγκεκριμένα στις ώρες 08:00-17:00, θα διεξαχθούν εκλογές «για την ΑΝΑΔΕΙΞΗ των ΔΥΟ ΑΙΡΕΤΩΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΜΑΣ στο 5μελές ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ του Νοσοκομείου».

Αναλυτικά:

” Σ΄ αυτήν την ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ, που λόγω έλλειψης χώρων, γίνεται στο ισόγειο του ταχύρρυθμου στο Ορθοπεδικό Ιατρείο, δεδομένου ότι οι Διοικούντες μέσα στο χωροταξικό μπάχαλο λόγω covid, ακόμη και την αίθουσα συγκεντρώσεων κλπ άλλων δραστηριοτήτων την διέλυσαν για τις ανάγκες των εμβολιασμών, που όπως έχουμε πει πάρα πολλές φορές δεν είναι στην δική μας αρμοδιότητα και δικαιοδοσία,”

την ψήφο των 736 εγγεγραμμένων ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ,

διεκδικούν οι παρακάτω συνδυασμοί και υποψήφιοι:

α).  Η ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ  ΑΛΛΑΓΗ με 20 υποψηφίους.

β).  Η Α.Κ.Ε  με 13 με υποψηφίους.

γ).  Η Ε.Σ.Υ  με 11 με υποψηφίους.

δ).  και ένας ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ.

Διαβάστε παρακάτω ΟΛΕΣ  τις σχετικές ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ  

ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ  ΑΛΛΑΓΗ
1.  ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2.  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3.  ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ               ΑΝΔΡΕΑΣ

4.  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ      ΣΠΥΡΙΔΩΝ

5.  ΓΙΑΛΥΨΟΥ                 ΙΩΑΝΝΑ

6.  ΓΚΟΤΣΗΣ                    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7.  ΖΑΦΕΙΡΗ                   ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΛΑ

8.  ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ           ΣΟΦΙΑ

9.  ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

10.  ΚΑΤΣΙΦΑΡΑ              ΛΕΜΟΝΙΑ

11. Κ ΟΥΤΣΩΝΑ               ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

12. ΜΑΡΓΩΝΗ                ΑΘΗΝΑ

13. ΜΑΥΡΙΚΗ                  ΕΛΙΣΑΒΕΤ

14. ΜΠΑΪΛΟΥ                 ΧΡΙΣΤΙΝΑ

15. ΜΠΟΥΡΑΛΕΞΗ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

16. ΝΤΑΒΛΑΣ                  ΓΙΩΡΓΟΣ

17. ΟΡΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΜΑΡΙΑ

18. ΠΡΙΛΗ                        ΕΥΗ

19. ΣΙΔΕΡΗΣ                    ΜΙΧΑΗΛ

20. ΧΑΜΟΥΖΑ                ΓΕΩΡΓΙΑ

Α.Κ.Ε

1.  ΑΒΡΑΜΗ                      ΔΗΜΗΤΡΑ

2.  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ          ΔΗΜΗΤΡΑ

3.  ΑΣΛΑΝΙΔΗ                   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ

4.  ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ                 ΙΩΑΝΝΑ

5.  ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ    ΧΑΡΑ

6.  ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΓΔΑ

7.  ΜΕΛΛΑ                        ΧΡΥΣΟΥΛΑ

8.  ΜΠΑΛΤΖΗ                   ΙΩΑΝΝΑ

9.  ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ          ΑΝΝΑ

10.  ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ          ΜΑΡΙΑ

11.  ΤΣΙΡΩΝΗΣ                   ΣΠΥΡΟΣ

12.  ΦΩΤΙΟΥ                      ΕΥΘΥΜΙΟΣ

13.  ΧΑΒΕΛΕ                      ΑΜΑΛΙΑ

 

Ε.Σ.Υ
1.   ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ         ΕΥΓΕΝΙΑ

2.   ΓΚΑΡΓΚΑΣΟΥΛΑ      ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ

3.   ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΥ            ΕΛΕΝΗ

4.   ΚΟΤΣΙΡΗ                    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

5.   ΛΙΩΛΗ                         ΒΕΝΕΔΙΚΤΗ

6.   ΜΑΛΛΙΔΗΣ                 ΚΟΣΜΑΣ

7.   ΜΗΛΙΩΝΗ                  ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ

8.   ΠΑΠΑΜΗΤΡΟΥ          ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

9.   ΡΕΚΟΥΤΗΣ                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10.   ΡΟΔΙΤΗ                        ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

11.   ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

ΤΣΙΟΣ       ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

You may also like

Comments are closed.