Πεζόδρομος Κανάρη (πεζόδρομος που λέει ο λόγος). Ακριβώς δίπλα από την πόρτα του ΙΚΑ, απέναντι από ένα καφέ, βουνό τα σκουπίδια. Ποιος ευθύνεται γι αυτό; Μα είναι προφανές! Αν δούμε το «είδος» των σκουπιδιών, τα περισσότερα είναι από κάποια (προφανώς γειτονικά) καταστήματα! Δεν χωρούσε ο κάδος… τα άφησαν απέξω!
ΠΑΤΡΑ: Τα χάλια στον “πεζόδρομο” Κανάρη
Facebook
Twitter
- ΠΟΛΙΤΕΙΑ
- ΠΑΤΡΑ - Δ. ΕΛΛΑΔΑ
![](https://politeianews.gr/wp-content/uploads/2024/02/6-2-1536x1152.jpg)
Μοιραστείτε το άρθρο :