Έχει δίκιο ο αναγνώστης της «Πολιτείας» ο οποίος μας επισημαίνει:
«Είμαι κάτοικος της οδού Γερμανού, υπάρχει ένα παλιό κτίριο που είναι έτοιμο να πέσει, κινδυνεύουν περαστικοί, το πεζοδρόμιο είναι κλειστό, μπαίνουν μέσα να κάνουν την ανάγκη τους, πετάνε σκουπίδια, έχουμε απευθυνθεί πολλές φορές στον δήμο και δεν ενδιαφέρθηκε κανείς»!
Ιδού και η φωτογραφία από το εν λόγω κτίριο!
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ