Οι νεαροί έχασαν τη ζωή τους στο τροχαίο δυστύχημα που σημειώθηκε το βράδυ της Πέμπτης στην Αρέθα στην Πάτρα.
Απαρηγόρητοι οι γονείς, οικογένειες, συγγενείς και φίλοι θα πουν αύριο στους δύο νέους το τελευταίο αντίο.
Η κηδεία του 20χρονου Γιάννη Στεργίου θα γίνει το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου στις 2 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Παναγίας Αλεξιωτίσσης. Τραγικές φιγούρες οι γονείς του Παναγιώτης Στεργίου και Θεώνη Διονυσοπούλου, τα αδέρφια του και οι υπόλοιποι συγγενείς.
Η κηδεία του 18χρονου Γιώργου Παπαδόπουλου θα γίνει το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου στις 3.30 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίου Σπυρίδωνα στα Καμίνια. Ο πόνος της οικογένειας του νεαρού είναι ανείπωτος και οι ώρες που περνούν οι γονείς Παναγιώτης Παπαδόπουλο και Κωνσταντίνα Ντεμίρη, τα αδέλφια και τις γιαγιάδες του είναι δύσκολες.