ΑΘΛΗΤΙΚΑΠΑΤΡΑ - Δ. ΕΛΛΑΔΑ

Στις 15.30 τη Μ.Τρίτη με Απόλλωνα Λάρισας η Παναχαϊκή

panaxaiki maloutas
Τις ημέρες και ώρες διεξαγωγής των αγώνων για τα πλέι οφ και πλέι άουτ της Superleague 2 ανακοίνωσε η διοργανώτρια αρχή.

Το ματς της Παναχαϊκής με τον Απόλλωνα Λάρισας θα διεξαχθεί την Μ.Τρίτη στις 15.30 στην Αγυιά.

Επιπλέον, έγινε αυτό που είχε προτείνει η ΕΡΤ, δηλαδή τα πλέι οφ να διεξάγονται Τετάρτη και Κυριακή και τα πλέι άουτ Τρίτη και Σάββατο, ενώ το πλήρες πρόγραμμα αφορά και τις τηλεοπτικές μεταδόσεις των αναμετρήσεων.

Αναλυτικά:

ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ

1η αγωνιστική

Μεγάλη Τρίτη 27 Απριλίου

Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας (15.30 ERTSPORTS)

Τρίκαλα – Α.Ε. Καραϊσκάκης (15.30 ERTSPORTS 2)

Δόξα Δράμας – Ο.Φ .Ιεράπετρας (15.30 ERTSPORTS 3)

2η αγωνιστική

Τρίτη 4 Μαΐου

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή (15.30 ERTSPORTS)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Τρίκαλα (15.30 ERTSPORTS 2)

Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας (15.30 ERTSPORTS 3)

3η αγωνιστική

Σάββατο 8 Μαΐου

Παναχαϊκή – Τρίκαλα (14.45 ERTSPORTS)

Απόλλων Λάρισας – Ο.Φ. Ιεράπετρας (14.45 ERTSPORTS 2)

Δόξα Δράμας – Α.Ε. Καραϊσκάκης (14.45 ERTSPORTS 3)

4η αγωνιστική

Σάββατο 15 Μαΐου

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παναχαϊκή (14.45 ERTSPORTS 2)

Τρίκαλα – Δόξα Δράμας (14.45 ERTSPORTS)

Απόλλων Λάρισας – Α.Ε. Καραϊσκάκης (14.45 ERTSPORTS 3)

5η αγωνιστική

Τρίτη 18 Μαΐου

Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας (15.30 ERTSPORTS)

Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας (15.30 ERTSPORTS 2)

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Ο.Φ. Ιεράπετρας (15.30 ERTSPORTS 3)

ΠΛΕΪ ΟΦ

1η αγωνιστική

Μεγάλη Τετάρτη 28 Απριλίου

Ιωνικός – Λεβαδειακός (15.30 ΕΡΤ3)

Ξάνθη – Χανιά (15.30 ERTSPORTS)

Εργοτέλης – Διαγόρας (15.30 (ERTSPORTS 2)

2η αγωνιστική

Τετάρτη 5 Μαΐου

Χανιά – Ιωνικός (15.30, ERTSPORTS 2)

Διαγόρας – Ξάνθη (15.30 ERTSPORTS)

Λεβαδειακός – Εργοτέλης (15.30 ΕΡΤ3)

3η αγωνιστική

Κυριακή 9 Μαΐου

Ιωνικός – Ξάνθη (14.45 ΕΡΤ3)

Λεβαδειακός – Διαγόρας (14.45 ERTSPORTS)

Εργοτέλης – Χανιά (14.45 ERTSPORTS 2)

4η αγωνιστική

Κυριακή 16 Μαΐου

Διαγόρας – Ιωνικός (14.45 ERTSPORTS 2)

Ξάνθη – Εργοτέλης (14.45 ΕΡΤ3)

Λεβαδειακός – Χανιά (14.45 ERTSPORTS)

5η αγωνιστική

Τετάρτη 19 Μαΐου

Ιωνικός – Εργοτέλης (15.30 ERTSPORTS 2)

Ξάνθη – Λεβαδειακός (15.30 ERTSPORTS)

Χανιά – Διαγόρας (15.30 ERTSPORTS 3)

You may also like

Comments are closed.