Το ΓΝ Πύργου επισκέφθηκε το πρωί του Σαββάτου ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης. Τον κ. Καρβέλη υποδέχθηκε ο Διοικητής της υγειονομικής μονάδας Σπύρος Πολίτης. Ο κ. Καρβέλης επισκέφθηκε όλα τα τμήματα αλλά και τους εξωτερικούς χώρους του νοσοκομείου. Ακολούθησε σύσκεψη στο γραφείο της Διοίκησης για τα θέματα που απασχολούν τη λειτουργία της μονάδας. Νωρίτερα ο κ. Καρβέλης, οπως κάνει κάθε χρόνο, παρακολούθησε την Αρχιερατική Θεία Λειτουργία για την εορτή του Αγίου Χαραλάμπους, Πολιούχο του Πύργου.
Στον Πύργο ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης
Facebook
Twitter
- ΠΟΛΙΤΕΙΑ
- ΠΑΤΡΑ - Δ. ΕΛΛΑΔΑ
![](https://politeianews.gr/wp-content/uploads/2024/02/426986061_712802441038477_8174857450306352176_n.jpg)
Μοιραστείτε το άρθρο :