Πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Δευτέρας στο “3,14 Project” η ανοιχτή εκδήλωση της Ο.Μ Ρίου και της Νομαρχιακής Επιτροπής Αχαΐας του ΣΥΡΙΖΑ Προοδευτική Συμμαχία με θέμα “Ευρωεκλογές και Δημόσια Υγεία”.
Κεντρικός ομιλητής ήταν ο βουλευτής Αχαΐας του κόμματος Ανδρέας Παναγιωτόπουλος.
Σύμφωνα με τους διοργανωτές η ανταπόκριση του κόσμου ξεπέρασε κάθε προσδοκία του κόμματος δίνοντας το έναυσμα για τη μεγάλη “μάχη” στην τελική ευθεία των ευροεκλογών.
Συριζα Αχαΐας: Εκδήλωση με θέμα “Ευρωεκλογές και Δημόσια Υγεία”
Facebook
Twitter
- ΠΟΛΙΤΕΙΑ
- ΠΟΛΙΤΙΚΗ
![441232119_765869755670396_8685319651863794860_n](https://politeianews.gr/wp-content/uploads/2024/05/441232119_765869755670396_8685319651863794860_n.jpg)
Μοιραστείτε το άρθρο :